İPTAL KOŞULLARI

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz. Mail ve İletişim formu ile tarafımıza gelen taleplerde gecikmeler yaşanabilmektedir. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemi ile iade edilir. Ürünleriniz veya siparişiniz kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek ücret iadesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Siparişiniz esnasında kullandığınız bir Hediye Kuponu veya İndirim varsa, tek seferlik kullanıma açık kampanyalar için bu hakkınızı kaybetmiş olabilirsiniz.

 

İADE KOŞULLARI

1 – Cayma Hakkı

Satın almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, kullanmadan ve bozulmasına imkan vermeden 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünler iade edilmeden önce iade nedeni belirterek [email protected] adresine mail gönderilmelidir. İade maili gönderildikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Ürün iadesinde size ürünü getiren kargo şirketinin kullanılması ve faturanın mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.

İade adresi: Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde No: 20 Eskişehir

 

2 – Nakliye Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz.

Ürünler kargodan bize ulaştığında yeni ürünleriniz en kısa sürede tekrardan adresinize gönderilecektir.

 

3 – Hatalı Teslim Edilen Ürünler

Sipariş vermiş olduğunuz üründen farklı bir ürün teslim edildiyse [email protected] adresine konuyu anlatan bir mail gönderilmelidir. Size yapılacak olan dönüş sonrasında hatalı ürünler, faturası ile birlikte, size verilen adrese iade olarak gönderilir. Bu durumda kargo masrafı bize aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR