Yerli Kabuklu Susam Ezmesi  400 Gr / Net
Yerli Kabuklu Susam Ezmesi  400 Gr / Net

Yerli Kabuklu Susam Ezmesi 400 Gr / Net

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

 

Aslan Susam’ın %100 yerli susamdan üretilmiş olan susam ezmesi, bal veya pekmezle birlikte oluşturacağı efsanevi lezzet şöleni ile sofralarınızı süslemek için sizleri bekliyor! 

:

 

Yerli Susam Ezmesi 

 

 

Özellikle kahvaltıları lezzetiyle müthiş bir biçimde süsleyen yerli susam ezmesi, kabuğundan dolayı bir nebze acı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle bal veya ekmezle karıştırılarak tüketilmesi önerilen yerli susam ezmesi, Aslan Susam’ın doğal ve geleneksel lezzetleri ile sofralarınızı donatma imkânı sunuyor! 

 

 

 

Susam ezmesi tahinle çok benzer bir hazırlanış biçimine sahip olsa da geçirdikleri işlemler bakımından bazı farklılıklar bulunur. Susam ezmesi, tahinden çok daha koyu bir renge sahip olma özelliği ile ayrılır. Susam ezmesinin tahinden farkı susamın kabukları soyulmadan imal ediliyor oluşudur. Aslan Susam’ın doğal yöntemlerle imal ettiği yerli susam ezmesinin lezzetini sizde keşfedin.

 

 

Susam Ezmesinin Nasıl Tüketilir? 

 

 

Kabuğun ezmeye dahil olmasından dolayı susam ezmesinin bir nebze acı bir tada sahip olduğu söylenebilir. Bu nedenle geleneksel reçellerle, pekmezle ya da balla karıştırılması tavsiye edilmektedir. Sonrasında ise Aslan Susam’ın geleneksel yöntemlerle imal ettiği susam ezmesinin tadını çıkarabilirsiniz. Ürünümüz hiçbir katkı maddesi veya koruyucu içermeden sofralarınıza taşınmakta ve kahvaltılarınıza lezzet katmaktadır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR